KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11119038
nr 1111 9038
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, bland annat Slussen, signerade, 38x
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:40:22
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén